600-182-911, 600-182-071 biuro@ollecafe.pl

Aktualności

Posted in Bez kategorii, on 13 stycznia 2023, by , 0 Comments

Nie pisaliśmy jeszcze o naszym nowym zakupie czyli Kawie bezkofeinowej, czyszczonej wodą górską.

Nie, to nie żart. Są osoby, które z jakiś powodów nie mogą lub nie chcą pić kawy, ze względu na zawartość w niej kofeiny (przy okazji przypominamy, że kofeina jest też w herbacie, kakao i innych, popularnych napojach, i trzeba na to zwracać uwagę).

Dla takich osób sprowadzamy kawę, która posiada wszelkie wartości i zalety kawy naturalnej, ale w sposób doskonały, organiczny (nie chemiczny) jest pozbawiona kofeiny. Jeśli ktoś nie chce/nie może używać kofeiny, zapraszamy do spróbowania naszego „decaf-u”! Z myślą o Was, abyście nie byli pozbawieni zupełnie tego cudownego naparu, wymyślono metodę Mountain Water Process.

Krótko mówiąc, naturalna, zielona kawa jest przepuszczana przez system źródlanej wody górskiej, a także przez filtr węglowy i w ten naturalny sposób, z ziaren wypłukuje się kofeinę (do 98%), a przy okazji nasyca ziarna minerałami. Następnie w trzech fazach kawa jest suszona i po tym procesie otrzymujemy kawę najwyższej jakości, ale „bez prądu”.

Sami, by nie przesadzać z ilością kofeiny (w procesie testowania naszej kawy, wypijemy dla Was ogromne hektolitry tego cudownego naparu), też się czasem poddajemy (tylko czasami…) i od czasu do czasu siorbiemy nasz „decaf”. Zapraszamy do spróbowania!!!

You must be logged in to post a comment.